Apie mus

 • PATIRTIS
  Daugiau nei du dešimtmečius teikiame darbo saugos priemonių sprendimus, didinančius darbo vietos saugumą ir darbuotojų gerovę. Ilgus metus dirbome tam, kad galėtume pasiūlyti platų kokybiškų prekių asortimentą. Mūsų užduotis – padėti saugoti darbuotojų sveikatą, todėl tiekiame tik gaminamas pagal naujausias technologijas ir visus saugumo reikalavimus darbo saugos priemones. Visos priemonės atitinka Europos Bendrijos Direktyvos 89/686/EEB ir EN standartų reikalavimus bei turi CE ženklą.

  SPECIALISTAI
  Siekiame tiekti ne prekę, o visą sprendimą, todėl mūsų darbuotojai periodiškai gilina teorines ir praktines žinias gamintojų mokymuose, kad galėtų pasiūlyti sprendimą, maksimaliai atitinkantį kliento poreikius.

  LOGISTIKA
  Suprasdami laiko vertę sukūrėme ir nuolat tobuliname logistikos sistemą, užtikrinančią optimalų prekių pristatymo laiką ir kokybę. 3pl paslaugos partneriai užtikrina savalaikį ir kokybišką paslaugų teikimą. Elektroninė užsakymų sistema leidžia būti arčiau klientų 24/7.

  PATIKIMI TIEKĖJAI
  Ilgametė kruopštaus darbo patirtis padėjo pasirinkti patikimus partnerius, tiekiančius aukščiausios kokybės prekes. Dirbame su tiekėjais, gerai žinomais visame pasaulyje.

  NUOSAVO PREKINIO ŽENKLO PREKĖS
  Dirbdami su patikimais ir laiko patikrintais partneriais, kuriame ir gaminame puikų kokybės ir kainos santykį turinčias nuosavo prekės ženklo prekes. Mūsų kliento poreikiai ir pageidavimai išreikšti kuriant produktų kokybinius parametrus.